De C1 in nieuwe shirts geschonken door RegioBank Boekel. Wij bedanken Peter v Boxel voor de sponsoring.
      kerst    
Tip:
Embed Code:
      logoweb 1    
Tip:
Embed Code:
      logoweb 2    
Tip:
Embed Code:
      logoweb 1    
Tip:
Embed Code:
      logoweb 2    
Tip:
Embed Code:
      logoweb 1    
Tip:
Embed Code:
      logoweb 1    
Ti p:
Embed Code:
      logoweb 1    
Tip:
Embed Code:
Nieuwsbries JES
      logoweb groter1    
Tip:
Embed Code:
      logoweb groter1    
Ti p:
Embed Code:
      logoweb groter1    
Ti p:
Embed Code:
      logoweb groter1    
Tip:
Embed Code:
enkele wer
klik hier voor groter formaat
enkele werkzaamheden bij korfbalveld
Worstenbroodactie 2017 zit er weer op! Alle ouders, jeugdleden, broertjes, zusjes, vriendjes en vriendinnetjes die vanmorgen langs de deuren in Venhorst zijn gegaan: bedankt voor jullie inzet en graag tot volgend jaar!! Groetjes de Worstenbroodcommissie

  *

Home info competitie Teams Jubileum Sponsor Fotoboek hart voor Jes Link
Coach voor coach
Sandrina v Oort 06-15613623 Corine v Delst    06-83630685
AGENDA J.E.S
web site traffic statistics
Uitslagen 16, 18 en 19 november Corridor MW1 – JES MW1 04 – 17 SCMH B1 – JES B1 06 – 05 Oranje Wit (L) C2 – JES C1 04 – 03 Odio D1 – JES D1 00 – 03 JES E2 – Arcades E2 09 – 02 JES F1 – Emos F2 09 – 12 JES 1 – Bladella 1 07 – 08 Programma 25 november 14.15 De Korfrakkers B3 – JES B1, Ter Aa – Erp 13.00 Rooi C2 – JES C1, De Streepen – St Oedenrode 12.55 Emos D2 – JES D1, De Eeght – Schayk 12.00 JES E1 – Corridor E1, De Horst – Venhorst 11.00 JES E2 – Arcades E1, De Horst – Venhorst 10.00 JES F1 – Mosa’14 F2, De Horst - Venhorst Programma 26 november 13.20 Avanti (S) 1 – JES 1, Dioscuren – Schijndel 10.30 Odisco 2 – JES 2, Dioscuren – Schijndel
Home
De C1 in nieuwe shirts geschonken door RegioBank Boekel. Wij bedanken Peter v Boxel voor de sponsoring.

  *

Coach voor coach
Sandrina v Oort 06-15613623 Corine v Delst    06-83630685
AGENDA J.E.S
web site traffic statistics
Uitslagen 16, 18 en 19 november Corridor MW1 – JES MW1 04 – 17 SCMH B1 – JES B1 06 – 05 Oranje Wit (L) C2 – JES C1 04 – 03 Odio D1 – JES D1 00 – 03 JES E2 – Arcades E2 09 – 02 JES F1 – Emos F2 09 – 12 JES 1 – Bladella 1 07 – 08 Programma 25 november 14.15 De Korfrakkers B3 – JES B1, Ter Aa – Erp 13.00 Rooi C2 – JES C1, De Streepen – St Oedenrode 12.55 Emos D2 – JES D1, De Eeght – Schayk 12.00 JES E1 – Corridor E1, De Horst – Venhorst 11.00 JES E2 – Arcades E1, De Horst – Venhorst 10.00 JES F1 – Mosa’14 F2, De Horst - Venhorst Programma 26 november 13.20 Avanti (S) 1 – JES 1, Dioscuren – Schijndel 10.30 Odisco 2 – JES 2, Dioscuren – Schijndel
Home info competitie Teams Jubileum Sponsor Fotoboek hart voor Jes Link Home